Jesteśmy domową hodowlą Flat Coated Retrieverów, psy są członkami naszej rodziny i wiernymi towarzyszami  w życiu i w pracy. Pierwszą suczką , która pojawiła się u nas w domu była Tajga – Yorkshire Terrier, do której po niedługim czasie dołączyła Puma (XVI DRAG QUEEN Diamentowa Zagroda) – to moja czarna duma, która swoim ufnym i  przepełnionym miłością spojrzeniem kradnie serca każdego, kto patrzy w jej kierunku.

Puma to dziewczyna zapatrzona w człowieka, uwielbia zabawę frisbee, ćwiczy frizgility, pracuje jako psi terapeuta.  Do niespełna dwuletniej Pumy  jak grom z jasnego nieba,dołączył prosto z Czech roczny Nitro (AINT AFRAID OF HUGS Axwell). Ten wątrobiany przystojniak zakochany bez pamięci w Pumie wniósł wiele radości do naszego domu i wypełnił go energią i czułością , którą na każdym  kroku obdarowuje swojego człowieka.

21 stycznia 2018 roku przyszły na świat pierwsze szczenięta ze skojarzenia Pumy i Nitro. Naszym zamiarem było zostawienie czarnej suczki, jednak los zadecydował za nas i został z nami AWESOME VIPER Perfect Flat – w domu Viper – ten maluszek , to wątrobiana, puchata kulka, która swoim opanowaniem  i cudownym, zakochanym w człowieku spojrzeniem hipnotyzuje nas i zaklina nasze serca.